
Salsa Marrakesh Alivio Bike - 700c, Steel, Gold
| Mfg Size | 52, 54, 55, 59 |
| Defined Color | Gold |
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Wheel Size | 700c |
| Platform | Marrakesh |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Gold |
| TT (Effective) | 520, 540, 550, 590 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Mfg Size | 52, 54, 55, 59 |
| Defined Color | Gold |
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Wheel Size | 700c |
| Platform | Marrakesh |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Gold |
| TT (Effective) | 520, 540, 550, 590 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |











