
Salsa Marrakesh Frameset - 700c, Steel, Black
| Rear Axle | QR x 135mm |
| TT (Effective) | 540, 555, 570 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | 54, 55.5, 57 |
| Platform | Marrakesh |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
Original: $1,149.00
-65%$1,149.00
$402.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 135mm |
| TT (Effective) | 540, 555, 570 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | 54, 55.5, 57 |
| Platform | Marrakesh |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |











