
Salsa Mukluk Carbon Fat Bike Frame - Black
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 573, 594, 615, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Mfg Size | Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Mukluk |
| Wheel Size | 26" Fat, 29+ |
| Defined Color | Black |
Original: $2,349.00
-65%$2,349.00
$822.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 573, 594, 615, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Mfg Size | Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Mukluk |
| Wheel Size | 26" Fat, 29+ |
| Defined Color | Black |











