
Salsa Mukluk Carbon XT Fat Tire Bike - Carbon Purple
| Color | Purple |
| Mfg Size | Large, Medium, Small |
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Platform | Mukluk |
| TT (Effective) | 594, 615, 636 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Purple |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
Original: $4,249.00
-65%$4,249.00
$1,487.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Purple |
| Mfg Size | Large, Medium, Small |
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Platform | Mukluk |
| TT (Effective) | 594, 615, 636 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Purple |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |











