
Salsa Mukluk Deore 11 Fat Tire Bike - 26", Aluminum, Black
| Color | Black |
| Mfg Size | Medium, X-Large, X-Small |
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Platform | Mukluk |
| TT (Effective) | 573, 615, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
Original: $2,149.00
-65%$2,149.00
$752.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Mfg Size | Medium, X-Large, X-Small |
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Platform | Mukluk |
| TT (Effective) | 573, 615, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |











