
Salsa Rangefinder Deore 11 Bike - 29", Aluminum, Orange
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 591, 615, 644, 670 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Orange |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Rangefinder |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 591, 615, 644, 670 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Orange |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Rangefinder |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Orange |











