
Salsa Spearfish Deore 12 Bike - 29", Aluminum, Dark Silver
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 592, 614, 635, 657 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Dark Silver |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Gray |
Original: $2,999.00
-65%$2,999.00
$1,049.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 592, 614, 635, 657 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Dark Silver |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Gray |











