
Salsa Timberjack Ti Frame
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570, 670 |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Titanium |
| Mfg Size | X-Large, X-Small |
| Platform | Timberjack |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Original: $3,249.00
-65%$3,249.00
$1,137.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570, 670 |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Titanium |
| Mfg Size | X-Large, X-Small |
| Platform | Timberjack |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |











