
Schwalbe Hans Dampf Tire - 26 x 2.35 Tubeless Folding Black Addix
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| ISO Width (mm) | 60 |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN |
| Tire Intended Use | Mountain |
| Tire Diameter | 26" |
| Tire Bead | Folding |
| Labeled Size | 26 x 2.35 |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
Original: $69.00
-65%$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| ISO Width (mm) | 60 |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN |
| Tire Intended Use | Mountain |
| Tire Diameter | 26" |
| Tire Bead | Folding |
| Labeled Size | 26 x 2.35 |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |











