
Selle Italia Max Novus EVO Boost Ti 316 Superflow Saddle 245 x 160mm Unisex 228g Black
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 245 x 160mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 228g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 245 x 160mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 228g |











