
Selle Italia MAX S 5 Superflow L FeC Alloy Rail Soft-Tek Blk
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 180mm |
| Rail Material | Alloy |
| Saddle Weight | 350g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 180mm |
| Rail Material | Alloy |
| Saddle Weight | 350g |











