
Selle Italia Max SLR Boost Gel Ti 316 Superflow Saddle 248 x 155mm Unisex 218g Black
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 248 x 155mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 218g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 248 x 155mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 218g |











