
Selle Italia Novus Boost EVO Lady Superflow Saddle 245 x 145mm Women 242g Black
- TECH SPECS
| Gender | Women |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 145 x 245mm |
| Rail Material | Manganese |
| Saddle Weight | 242g |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Women |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 145 x 245mm |
| Rail Material | Manganese |
| Saddle Weight | 242g |











