
Selle Italia NOVUS Evo Boost TM Superflow Saddle 245 x 145mm Unisex 240g
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 248 x 145mm |
| Rail Material | Manganese |
| Saddle Weight | 240g |
| e-Bike approved | No |
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 248 x 145mm |
| Rail Material | Manganese |
| Saddle Weight | 240g |
| e-Bike approved | No |











