š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


Selle Italia Novus SuperFlow Endurance Saddle 282mm Men - Black
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 282 x 149mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 293g |
Select Size
Select Weight
From $77.00
Original: $219.99
-65%Selle Italia Novus SuperFlow Endurance Saddle 282mm Men - Blackā
$219.99
$77.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 282 x 149mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 293g |












