š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Selle Italia SP-01 Boost Kit Carbonio Superflow S Saddle 250 x 130mm Men 160g Black
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 250 x 130mm |
| Rail Material | Carbon/Ceramic |
| Saddle Weight | 160g |
$122.50
Original: $349.99
-65%Selle Italia SP-01 Boost Kit Carbonio Superflow S Saddle 250 x 130mm Men 160g Blackā
$349.99
$122.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 250 x 130mm |
| Rail Material | Carbon/Ceramic |
| Saddle Weight | 160g |












