
Selle Italia SP-01 Kit Carbonio Superflow S Saddle 288 x 130mm Men 164g Black
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 288 x 130mm |
| Rail Material | Carbon/Ceramic |
| Saddle Weight | 164g |
Original: $359.99
-65%$359.99
$126.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Fibra-Tek |
| Saddle Dimensions | 288 x 130mm |
| Rail Material | Carbon/Ceramic |
| Saddle Weight | 164g |











