š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Selle Italia ST 7 Vision Superflow Saddle 250 x 165mm Unisex 395g Black/Hi-Viz
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black/Hi-Viz |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 250 x 165mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 395g |
$119.99
Selle Italia ST 7 Vision Superflow Saddle 250 x 165mm Unisex 395g Black/Hi-Vizā
$119.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black/Hi-Viz |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 250 x 165mm |
| Rail Material | Steel |
| Saddle Weight | 395g |












