š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Selle Italia X-BOW Saddle 255mm Unisex - Black
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 155mm |
| Rail Material | Alloy |
| Saddle Weight | 358g |
Select Saddle Dimensions
Select Rail Material
Select Weight
From $26.21
Original: $74.90
-65%Selle Italia X-BOW Saddle 255mm Unisex - Blackā
$74.90
$26.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | No |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 155mm |
| Rail Material | Alloy |
| Saddle Weight | 358g |












