š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


Selle Italia X-Bow Superflow Ti 316 L Saddle 255mm Men -Black
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 155mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 260g |
Select Size
From $119.99
Selle Italia X-Bow Superflow Ti 316 L Saddle 255mm Men -Blackā
$119.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Cover Material | Soft-Tek |
| Saddle Dimensions | 255 x 155mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 260g |












