
SRAM Rival D1 Quarq Wide 1x Power Meter Crankset Speed: 12 Spindle: 28.99mm 46 DUB 175mm Black Road Disc
- TECH SPECS
| BB Inclusion | No |
| Chainline | 47.5mm |
| Teeth | 46 |
| Connectivity | ANT+ BT LE |
| Crank Spindle Diameter | 28.99mm |
| Crank Arm Length | 175mm |
| Interface | DUB |
| Crankset Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |
| Drivetrain Spacing | Road Disc |
Original: $368.00
-65%$368.00
$128.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| BB Inclusion | No |
| Chainline | 47.5mm |
| Teeth | 46 |
| Connectivity | ANT+ BT LE |
| Crank Spindle Diameter | 28.99mm |
| Crank Arm Length | 175mm |
| Interface | DUB |
| Crankset Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Speed | 12 |
| Drivetrain Spacing | Road Disc |











