

SRAM S500 Brake Levers
| Color | Black |
| Brake Lever Use | Left |
| Brake Cable Head Type | Road |
| Brake Lever Actuation | Short Pull |
| Model | S500 |
| Clamp | 23.8mm |
| Left/Right | Right |
| Hood/Blade | Black/Black |
| Pull | Short Pull |
| Weight | 132g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Brake Lever Use | Left |
| Brake Cable Head Type | Road |
| Brake Lever Actuation | Short Pull |
| Model | S500 |
| Clamp | 23.8mm |
| Left/Right | Right |
| Hood/Blade | Black/Black |
| Pull | Short Pull |
| Weight | 132g |












