
Stan's Arch S1 Front Wheel - 29" 15 x 100mm 6-Bolt Black
| Rim Width (Internal) | 26 |
| Front Axle | 15mm Thru x 100mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Original: $210.00
-65%$210.00
$73.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rim Width (Internal) | 26 |
| Front Axle | 15mm Thru x 100mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |











