
Stan's Grail CB7 Rear Wheel - 700 12 x 142mm Center-Lock XDR Gray
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | SRAM XDR |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Gray |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $1,154.00
-65%$1,154.00
$403.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | SRAM XDR |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Gray |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |











