
Stan's Grail CB7 Rim - 700 Disc Gray
| Brake Compatibility | Disc Only |
| Material | Carbon |
| Valve | Presta |
| Color | Gray |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub Drilling | 24, 28 |
| Tire Type | Tubeless Ready |
Original: $600.00
-65%$600.00
$210.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brake Compatibility | Disc Only |
| Material | Carbon |
| Valve | Presta |
| Color | Gray |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub Drilling | 24, 28 |
| Tire Type | Tubeless Ready |











