

Surly 24-Pack Rack Front Rack
| Rack Mount Position | High |
| Material | 4130 CroMoly Steel |
| Tube Diameter | 10mm |
| Maximum Wheel Size (in) | 29+ |
| Color | Black, Silver |
| Weight | 860 |
| Weight Limit (lbs) | 30 |
| Platform Dimensions | 400mm x 270mm |
| Defined Color List | Black, Silver |
| Disc Brake Compatible | Yes |
Original: $155.00
-65%$155.00
$54.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rack Mount Position | High |
| Material | 4130 CroMoly Steel |
| Tube Diameter | 10mm |
| Maximum Wheel Size (in) | 29+ |
| Color | Black, Silver |
| Weight | 860 |
| Weight Limit (lbs) | 30 |
| Platform Dimensions | 400mm x 270mm |
| Defined Color List | Black, Silver |
| Disc Brake Compatible | Yes |













