
Surly Bridge Club 27.5" Bike
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 545, 570, 595, 615, 630 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | Black |
Original: $1,499.00
-65%$1,499.00
$524.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 545, 570, 595, 615, 630 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Bridge Club |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | Black |













