
Surly Grappler Bike - 27.5", Steel, Sage Green
| Brake Type | Disc |
| Color | Sage Green |
| Defined Color | Green |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| TT (Effective) | 590, 610, 640, 660 |
| Wheel Size | 27.5" |
| Platform | Grappler |
Original: $1,899.00
-65%$1,899.00
$664.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brake Type | Disc |
| Color | Sage Green |
| Defined Color | Green |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| TT (Effective) | 590, 610, 640, 660 |
| Wheel Size | 27.5" |
| Platform | Grappler |











