
Surly Ice Cream Truck Fat Bike Frameset - 26" Steel Safety Mask Blue Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 585 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Safety Mask Blue |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Ice Cream Truck |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 585 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Safety Mask Blue |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Ice Cream Truck |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Blue |











