
Surly Ice Cream Truck Frameset - 26", Steel, Taro Milk Tea
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 585, 610, 635, 660 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Taro Milk Tea |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Ice Cream Truck |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Purple |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 585, 610, 635, 660 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Taro Milk Tea |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Ice Cream Truck |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Purple |











