
Surly Karate Monkey Frameset - Steel Hi-Viz
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560, 585, 610, 660 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Hi-Viz Black |
| Mfg Size | Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Karate Monkey |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Black |
Original: $999.00
-65%$999.00
$349.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560, 585, 610, 660 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Hi-Viz Black |
| Mfg Size | Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Karate Monkey |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Black |











