
Surly Krampus Bike - 29", Steel, British Racing Green
| Brake Type | Disc |
| Color | British Racing Green |
| Defined Color | Green |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| TT (Effective) | 587, 612, 637, 662 |
| Wheel Size | 29+ |
| Platform | Krampus |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brake Type | Disc |
| Color | British Racing Green |
| Defined Color | Green |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| TT (Effective) | 587, 612, 637, 662 |
| Wheel Size | 29+ |
| Platform | Krampus |











