
Surly Midnight Special Bike - 650b, Steel, Black
| Defined Color | Black |
| Mfg Size | 54, 56, 58, 60 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Wheel Size | 650b+ |
| Frame Material | Steel |
| Platform | Midnight Special |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Black |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 555, 570, 585, 605 |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
Original: $2,349.00
-65%$2,349.00
$822.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Defined Color | Black |
| Mfg Size | 54, 56, 58, 60 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Wheel Size | 650b+ |
| Frame Material | Steel |
| Platform | Midnight Special |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Black |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 555, 570, 585, 605 |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |











