
Surly Midnight Special Bike - 650b, Steel, Metallic Lilac
| Brake Type | Disc |
| Color | Metallic Lilac |
| Defined Color | Purple |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Mfg Size | 58, 60 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| TT (Effective) | 585, 605 |
| Wheel Size | 650b |
| Platform | Midnight Special |
Original: $2,349.00
-65%$2,349.00
$822.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brake Type | Disc |
| Color | Metallic Lilac |
| Defined Color | Purple |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Mfg Size | 58, 60 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| TT (Effective) | 585, 605 |
| Wheel Size | 650b |
| Platform | Midnight Special |











