
Surly Midnight Special Frameset - 650b/700c Steel Hi-Viz Black 54cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 555 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | 54 |
| Platform | Midnight Special |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 555 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | 54 |
| Platform | Midnight Special |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |











