
Surly Midnight Special Frameset - 650b/700c Steel Hi-Viz Black 56cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | 56 |
| Platform | Midnight Special |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | 56 |
| Platform | Midnight Special |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |











