
Surly Straggler Bike - 700c, Steel, Chlorine Dream
| Color | Chlorine Dream |
| Mfg Size | 56, 58, 60, 62 |
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Platform | Straggler |
| TT (Effective) | 580, 595, 610, 625 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Blue |
| Front Axle | QR x 100mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Chlorine Dream |
| Mfg Size | 56, 58, 60, 62 |
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Platform | Straggler |
| TT (Effective) | 580, 595, 610, 625 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Blue |
| Front Axle | QR x 100mm |











