
Surly Straggler Frameset - 650b, Steel, Chlorine Dream
| Rear Axle | QR x 135mm |
| TT (Effective) | 500, 510, 535, 550 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Chlorine Dream |
| Mfg Size | 38, 42, 50, 52 |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Blue |
Original: $649.00
-65%$649.00
$227.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 135mm |
| TT (Effective) | 500, 510, 535, 550 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Chlorine Dream |
| Mfg Size | 38, 42, 50, 52 |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Blue |











