
Surly Straggler Frameset - 700c, Steel, Cold Steel Blue
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Cold Steel Blue |
| Mfg Size | 54, 56, 58, 60, 62 |
| Platform | Straggler |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Blue |
Original: $699.00
-65%$699.00
$244.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Cold Steel Blue |
| Mfg Size | 54, 56, 58, 60, 62 |
| Platform | Straggler |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Blue |











