
Surly Wednesday Fat Bike Frameset - 26", Steel, Shangri-La Green
| Rear Axle | 12mm Thru x 177mm |
| TT (Effective) | 590, 610 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Mfg Size | Medium, Small |
| Platform | Wednesday |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 177mm |
| TT (Effective) | 590, 610 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Mfg Size | Medium, Small |
| Platform | Wednesday |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Green |











