


Swift Industries Gibby Stem Bag
| Total Volume | 1.75L |
| Number of Compartments | 1 |
| Attachment Method | Straps |
| Color | Black, Coyote, Redwood |
| Access Style | Top |
| Weight | 3.5, 3.5oz |
| Defined Color | Black, Tan |
| Model | Gibby |
| Mount | Strap |
| Capacity | 137 Cu In (2.25L) |
| Dimensions | 12.7x24.1x7.6cm |
Original: $60.00
-65%$60.00
$21.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Total Volume | 1.75L |
| Number of Compartments | 1 |
| Attachment Method | Straps |
| Color | Black, Coyote, Redwood |
| Access Style | Top |
| Weight | 3.5, 3.5oz |
| Defined Color | Black, Tan |
| Model | Gibby |
| Mount | Strap |
| Capacity | 137 Cu In (2.25L) |
| Dimensions | 12.7x24.1x7.6cm |













