


Swift Industries Zeitgeist Pack - 12L
| Total Volume | 12L |
| Number of Compartments | 3 |
| Attachment Method | Straps |
| Color | Black, Coyote, Redwood |
| Weight | 1.3lbs, 20.8 |
| Defined Color | Black, Tan |
| Model | Zeitgeist Pack |
| Mount | Strap |
| Capacity | 732 Cu In (12.0L) |
| Dimensions | 45.7x22.8x17.7cm |
Original: $210.00
-65%$210.00
$73.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Total Volume | 12L |
| Number of Compartments | 3 |
| Attachment Method | Straps |
| Color | Black, Coyote, Redwood |
| Weight | 1.3lbs, 20.8 |
| Defined Color | Black, Tan |
| Model | Zeitgeist Pack |
| Mount | Strap |
| Capacity | 732 Cu In (12.0L) |
| Dimensions | 45.7x22.8x17.7cm |











