š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Topeak Mini Dual w/Gauge
- TECH SPECS
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | Graduated |
| Primary Color | Silver |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | SmartHead |
| Pump Length | 231mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 170g |
| Valve | Presta Schrader |
$29.95
Topeak Mini Dual w/Gaugeā
$29.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | Graduated |
| Primary Color | Silver |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | SmartHead |
| Pump Length | 231mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 170g |
| Valve | Presta Schrader |













