
Topeak RaceRocket HP Pump SmartHead Threadlock 160psi Black
- TECH SPECS
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | SmartHead Threadlock |
| Pump Length | 180mm |
| Pump Max PSI | 160psi |
| Pump Weight | 82g |
| Valve | Presta Schrader |
Original: $47.95
-65%$47.95
$16.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | SmartHead Threadlock |
| Pump Length | 180mm |
| Pump Max PSI | 160psi |
| Pump Weight | 82g |
| Valve | Presta Schrader |













