š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Topeak Roadie DAX Compact Pump Slip Chuck 120psi Black
- TECH SPECS
| Air Release | No |
| Bracket | Side mount |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Slip Chuck |
| Pump Length | 259mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 118g |
| Valve | Presta |
$32.95
Topeak Roadie DAX Compact Pump Slip Chuck 120psi Blackā
$32.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | No |
| Bracket | Side mount |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Slip Chuck |
| Pump Length | 259mm |
| Pump Max PSI | 120psi |
| Pump Weight | 118g |
| Valve | Presta |













