
We The People Helix Rear Hub - Freecoaster 36H Black RHD
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| Rear Axle Type | 14mm bolt on |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Axle Size | 14mm |
| Axle Type | Male |
| Color | Black |
| Hub Type | Rear Freecoaster |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 36 |
Original: $166.99
-65%$166.99
$58.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| Rear Axle Type | 14mm bolt on |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Axle Size | 14mm |
| Axle Type | Male |
| Color | Black |
| Hub Type | Rear Freecoaster |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 36 |











