


We The People Logic Crankset Spindle: 22mm, Black, BMX Set
- TECH SPECS
| BB Inclusion | Yes |
| Crank Spindle Diameter | 22mm |
| Crank Arm Length | 175mm |
| Interface | 22mm |
| Crankset Weight | 920g |
| Crankset Material | Cr-Mo |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Drivetrain Spacing | BMX |
Original: $109.89
-65%$109.89
$38.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| BB Inclusion | Yes |
| Crank Spindle Diameter | 22mm |
| Crank Arm Length | 175mm |
| Interface | 22mm |
| Crankset Weight | 920g |
| Crankset Material | Cr-Mo |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Primary Color | Black |
| Drivetrain Spacing | BMX |











