
Wellgo WPD-95B Pedals - Single Side Clipless Platform Aluminum 9/16" BLK/Silver
| Color | Black/Silver |
| Pedal Type | Single Side Clipless with Platform |
| Weight | 424 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly |
| Defined Color | Black |
| Cleat Interface | Wellgo 98A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black/Silver |
| Pedal Type | Single Side Clipless with Platform |
| Weight | 424 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Chromoly |
| Defined Color | Black |
| Cleat Interface | Wellgo 98A |













