

WeThePeople Bomb Stem Diameter: 22.2mm Length: 40mm Steerer: 1-1/8''
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 22.2mm |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 40mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 30 |
| Stem Weight | 242g |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 22.2mm |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 40mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 30 |
| Stem Weight | 242g |













