


WeThePeople Index33 Stem Diameter: 22.2mm Length: 33mm Steerer: 1-1/8''
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 22.2mm |
| Primary Color | Chrome |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 33mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 16 |
| Stem Weight | 330g |
Original: $46.89
-65%$46.89
$16.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Handlebar Diameter | 22.2mm |
| Primary Color | Chrome |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Stem Length | 33mm |
| Stem Material | Aluminum |
| Stack Height | 16 |
| Stem Weight | 330g |













